![](https://www.odtumd.org.tr/wp-content/uploads/2021/09/panel_web.png)
18 Eylül 2021 Cumartesi günü 15:00 -17:00 saatleri arasında Vişnelik Tesislerinde Sosyal Araştırmalar Vakfı ve ODTÜ Mezunları Derneği’nin ortak olarak organize ettiği “Orta Doğu’daki Gelişmeler ve Mülteci Sorunu” konulu panel gerçekleşecektir.
Katılımcılar:
Doç. Dr. Alanur Çavlin – Akademisyen
Ercüment Akdeniz – EMEP Genel Başkanı
Deniz Zeyrek – Gazeteci
Moderatör:
Bedahet Tosun
Panelde görüşmek üzere.
Saygılarımızla
ODTÜ Mezunları Derneği