![](https://www.odtumd.org.tr/wp-content/uploads/2019/05/eymir-atlantis-asm.jpg)
Derneğimiz tarafından Eymir Gölü ve çevresinin doğal kalması, ODTÜ’nün orman ve bozkır varlığının korunması bilincinin güçlenmesine katkıda bulunmak amacıyla düzenlenmiş olan “Ormanı, Gölü, Bozkırıyla ODTÜ’DE DÖRT MEVSİM DOĞA “ konulu fotoğraf yarışmasında ödül alan ve sergilemeye değer bulunan eserler 20-26 Mayıs tarihleri arasında Batıkent ATLANTİS Alışveriş Merkezi’nde sergilenecektir.
Bilgilerinize sunarız.
Saygılarımızla,
ODTÜ Mezunları Derneği