![](https://www.odtumd.org.tr/wp-content/uploads/2017/12/odtu-md-fotosuz-yazilar-icin-gorsel-_800x400.jpg)
9-10 Haziran 2018 tarihlerinde gerçekleştirdiğimiz Olağan Genel Kurulumuzda; doğrudan demokrasi ve katılımcılık anlayışını savunan BİZ’leri yönetime seçtiniz.
Karar alma süreçlerini en geniş tabana yayarak, demokratik merkeziyetçilik ilkesi doğrultusunda sürdürdüğümüz 6 aylık çalışmalarımızı birlikte değerlendirebilmek için; 12 Ocak 2019 Cumartesi günü saat 12.00’da Vişnelik Salonu’nda toplanacağız.
Daha çok BİZ olabilmek için katkılarınızı bekliyoruz.
Saygılarımızla,
ODTÜ Mezunları Derneği
Yönetim Kurulu