![](https://www.odtumd.org.tr/wp-content/uploads/2017/11/odtu-md-oyunculari-odtu-md-tiyatro-kulubu-logo-1.jpg)
2010 yılında kuruluşunu tamamlayarak izleyicilerle buluşan ODTÜ MD Oyuncuları, 10. yılında da üyelerimizin, üye yakınlarının ve öğrencilerimizin katılımıyla etkinliklerini sürdürecek.
Siz de topluluğumuzun bir parçası olmayı düşünürseniz; salı – perşembe günleri saat 19.00’da, cumartesi – pazar günleri saat 14.00’da, derneğimize gelerek ODTÜ MD Oyuncularına kayıt yaptırabilirsiniz.
Üyelerimizi, üye yakınlarını ve öğrencilerimizi bekliyoruz.
Saygılarımızla,
ODTÜ Mezunları Derneği