![](https://www.odtumd.org.tr/wp-content/uploads/2018/06/ertugrul-karakaya-2018.png)
Bizler, Ertuğrul’un arkadaşları, yoldaşları, hocaları, kardeşleri… Ertuğrul’un dövüştüğü, uğrunda hayatıyla bedel ödediği o amaca ulaşmak için, özerk ve demokratik üniversite için mücadelemizi sürdürüyoruz.
Tüm ODTÜ Bileşenlerini, Ertuğrul’un katledilişinin 41. yılında yapacağımız anma törenine katılmak üzere 8 Haziran 2018’de, saat 12.30’da, Karakaya Kapısı’na (A1), katledildiği yere çağırıyoruz.