![](https://www.odtumd.org.tr/wp-content/uploads/2017/12/eymir-icin-surdurulebilir-yasam-filmleri-gosterimi_640x320.jpg)
ODTÜ Mezunları Derneği bünyesindeki Sinema Kulübü ile Eymir ve ODTÜ Doğasını Koruma Komisyonu’nun düzenlediği Eymir Gölü için Sürdürülebilir Yaşam Filmleri yedinci gösterimi ‘‘İsraf Etme/Waste Not (26’)’’, ‘‘Pasif Mimari Tutkusu/Passive Passion(23’)’’, ‘‘Yeni Çevreciler/The New Environmentalists (28’)’’ filmleri 30 Mayıs 2018, çarşamba günü saat 19.00’da gösterilecektir.
Tüm üyelerimizi bekliyoruz.
Saygılarımızla,
ODTÜ Mezunları Derneği
PROGRAM
Tarih: 30 Mayıs 2018, Çarşamba
Saat: 19.00
Yer: ODTÜ Mezunları Derneği, Koçumbeli Salonu