“Bu kara bulutların üzerine çıkıp güneşin hayat veren ışıklarına ulaşacaksak eğer iki şeye ihtiyacımız var: hakikat ve cesaret.”

 

 

 

 

"Uçurumun Kıyısında Türkiye” filminin Ankara Galası, aynı zamanda Sinema Kulübümüzün 108. Buluşması 08

Kasım  2017 Çarşamba günü Vişnelik tesislerimizde gerçekleştirilecektir. Buluşmamızda, İmre Azem’in yazıp yönettiği “Uçurumun Kıyısında Türkiye” belgeselini izleyeceğiz.

Gösterimden sonra İmre Azem ile birlikte belgeselde yer alan üç karakterin de katılımıyla gerçekleştirilecek söyleşiye tüm üyelerimizi bekliyoruz.

Sayın Üyemiz,

Gerçeğin tanığı ve göstereni olmak amacıyla düzenleyeceğimiz Videoeylem atölyesinde hak ve özgürlük ihlallerini, toplumsal mücadeleleri, sivil toplum hareketlerini ve sokağı doğrudan kaydederek, çevrimiçi kanallar aracılığıyla halka nasıl ulaştırabileceğimizi işleyeceğiz.

Sayın Üyemiz,

ODTÜ Mezunları Derneği bünyesindeki Sinema Kulübümüzün 106. Buluşması 11 Ekim 2017Çarşamba tarihinde Vişnelik tesislerimizde gerçekleştirilecektir.

Buluşmamızda, Eymir ve ODTÜ Doğasını Koruma Komisyonu üyemiz Şehir Plancısı Ümit Nevzat Uğurel’in bir sunumunu dinleyecek ardından kendisi tarafından derlenen Eymir Gölü’ne ilişkin bir belgeseli izleyeceğiz.  Programda Eymir ve ODTÜ Doğasını Koruma Komisyonu üyeleri de yer alacak, gösterim sonrasında Ümit Nevzat Uğurel’le ve diğer komisyon üyeleriyle sohbet edeceğiz.

İlk açılışta ise Yol süreci konusunda kısa bir bilgilendirme yapılacaktır.

Tüm üyelerimizi bekliyoruz.

Saygılarımızla,

ODTÜ Mezunları Derneği

Program

Tarih:11 Ekim 2017, ÇARŞAMBA

Saat:19:30

Yer:ODTÜ Mezunları Derneği

2011 yılından beri çalışmalarına devam eden ve gündelik hayatta karşılaştığımız kimi psikolojik durumları daha bilinçli bir şekilde yönetmemizi amaçlayan Psikoloji Kulübü, geçtiğimiz yıllarda açılan Psikodrama Yaşantı Grupları ve Kişisel Gelişim Seminerlerine bir yenisini ekliyor ve güncel bazı konuları Psikoloji Sohbetleri’nde konuşmak üzere bir araya geliyor.

‘Her şeyin bir kolayı var’ söylemiyle yola çıkan Psikoloji Sohbetlerinde Öfke, Kaygı, Stres, Zaman, İlişki ve İletişim yönetimi gibi kimi konularda kendi içsel yolculuğumuzu nasıl daha etkin bir hale getirebileceğimizi konuşacağız.

Psikoloji Kulübü kurucu ve uygulayıcısı Psikolog/ Aile Danışmanı Şule Şahin tarafından yapılacak olan Psikoloji Sohbetlerinde her seferinde ayrı bir konu ele alınacaktır.

Hayata baktığımız pencereyi fark ederek yaşamı kucaklamak üzere üyelerimizi Ekim 2017’den itibaren Psikoloji Sohbetlerine bekliyoruz.

Saygılarımızla,

ODTÜ Mezunları Derneği

PSİKOLOJİ SOHBETLERİ 1. Ders

Eğitimci: Şule ŞAHİN

Yer: ODTÜ Mezunları Derneği, Vişnelik

Tarihler: 17 Ekim 2017 Salı

Saat: 19.00-21.00

Ücret

Ücret: 50,00 TL

(Tek Seminer Ücretidir)

NOT: Psikoloji Sohbetleri için Şule Şahin herhangi bir ücret almamakta olup Seminerlerden doğan geliri Dernek yararına bağışlamıştır.

*Üye ve katkı paylı üyeler için ilan edilen ücretler aidat borcu olmayan üyelerimiz için geçerlidir.

**Eğitim, katılımcı sayısı minimum 12 kişi olması durumunda açılacaktır.

ÖN KAYIT İÇİN EKTEKİ KAYIT FORMUNU İLGİLİ ADRESE İLETMENİZ GEREKMEKTEDİR.

(Katılımcılarımız tüm derslere devam edebileceği gibi istedikleri derse katılım sağlayabilir.)

Bilgi ve Kayıt için: Duygu ÜNAL, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 0 312 286 7979/1124

PSİKOLOJİ SOHBETLERİ VİŞNELİKTE EKİMDE BAŞLIYOR

2011 yılından beri çalışmalarına devam eden ve gündelik hayatta karşılaştığımız kimi psikolojik durumları daha bilinçli bir şekilde yönetmemizi amaçlayan Psikoloji Kulübü, geçtiğimiz yıllarda açılan Psikodrama Yaşantı Grupları ve Kişisel Gelişim Seminerlerine bir yenisini ekliyor ve güncel bazı konuları Psikoloji Sohbetlerinde konuşmak üzere bir araya geliyor.

‘Her şeyin bir kolayı var’ söylemiyle yola çıkan Psikoloji Sohbetlerinde Öfke, Kaygı, Stres, Zaman, İlişki ve İletişim yönetimi gibi kimi konularda kendi içsel yolculuğumuzu nasıl daha etkin bir hale getirebileceğimizi konuşacağız.

Psikoloji Kulübü kurucu ve uygulayıcısı Psikolog/ Aile Danışmanı Şule Şahin tarafından yapılacak olan Psikoloji Sohbetlerinde her seferinde ayrı bir konu ele alınacaktır.

Hayata baktığımız pencereyi fark ederek yaşamı kucaklamak üzere üyelerimizi Ekim 2017’den itibaren Psikoloji Sohbetlerine bekliyoruz.

PSİKOLOJİ SOHBETLERİ -1

ANNE VE BABALARA PRATİK ÖNERİLER- 17.10.2017 SALI AKŞAMI SAAT 19.30’DA

İlk psikoloji sohbetimiz ANNE VE BABALARA PRATİK ÖNERİLER başlığı altında 17.10.2017 akşamı saat 19.30 da başlayacak. Bu seminerde, yaşları kaç olursa olsun çocuklarımızı anlayarak onlarla olan iletişimimizi güçlendirmek, kimi zaman kuşak farkı, kimi zaman yanlış değerlendirmeler nedeniyle ortaya çıkan sorunları çözebilmek ve çocuklarımızı kendi sorumluluklarını taşıyan bireyler olarak yetiştirmek için pratik ipuçları elde edeceğiz. 

Bu eğitim ile günlük hayatta kullanabileceğiniz çalışmalar eşliğinde, Aile Yaşam Döngüsü ve Sistemik Aile Yapısı kavramları çerçevesinde, çocuklarınızın, istediğiniz davranışları yapmalarını, istemediğiniz davranışlarını nasıl değiştirilebileceğinizi, sorunlarla baş etmek için neler yapılacağını, çocuğunuza karşı koruyuculuk, fedakarlık, iletişimsizlik ve öfke doğuran durumların nasıl yönetileceğini, aile rollerini, bir ebeveyn olarak nerede durulacağını, çocuklarınızın sorumluluk sahibi olmasının nasıl sağlanacağını pratik önerilerle ele alacak, içinden çıkılamayan bazı konulardaki çözüm yollarını öğreneceğiz.

PSİKOLOJİ SOHBETLERİ – 2

ÖFKEMİ YÖNETİYORUM

İkinci Psikoloji sohbetimizde Öfke yi konuşacağız. Hepimiz öfkeleniriz, kimi zaman az, kimi zaman çok. Kimi zaman haklı, kimi zaman haksız…

Öfke bizi koruyan bir duygudur ta ki kontrolü elimizden gidinceye kadar. Öfkemizi kontrol edemediğimizde ise haklıyken haksız olmanın ötesinde en çok kendimize bedensel ve duygusal haksızlık ederiz. Oysa öfke kontrol edilebilir duygu olduğunda hayatımızı da kolaylaştırmış oluruz. Bu seminerde öfkeyi nasıl kontrol edebileceğimizi konuşacağız.

PSİKOLOJİ SOHBETLERİ – 3

STRESİMİ YÖNETİYORUM

Üçüncü Psikoloji sohbetimizde Stersi konuşacağız. Stres günlük hayatta büyük küçük herkesin maruz kaldığı çağımızın en büyük ikilemi olarak karşımıza çıkıyor. Herhangi bir duruma motivasyon sağlamak için belirli bir oranda stresimizin olması normal kabul edilirken, stresin artması ile ortaya çıkan fiziksel ve duygusal sorunlar bizi zorluyor. Stresle nasıl başa çıkacağımızı, bedenimize ve ruhumuza zarar vermeden stresi nasıl yönetebileceğimizi bu seminerde konuşacağız.

PSİKOLOJİ SOHBETLERİ – 4

MUTLU EVLİLİK-AŞK VE İLİŞKİLER İÇİN İPUÇLARI

Dördüncü Psikoloji sohbetimizi Mutlu aşk, evlilik ve ilişkiler üzerine konuşacağız. Freud organizmanın acıdan kaçtığını ve mutluluğa koştuğunu tanımlayarak bir anlamda insanların da yüzyıllardır aradıkları mutluluk anahtarını bu sözlerle belirlemiştir. İnsanlar mutluluğu pek çok farklı durum, kişi ve olayda bulurlar. Mutlu ilişkiler ise insanların tamamının olmasını arzu ettiği ve mutlu olmak için azami çaba sarf ettikleri durumlardır. Ancak bu çoğu kez kesintiye uğrar veya istediğimiz ölçüde iyi gitmez. Evlilikte de, ilişkilerde de ne aradığımızı bilmek ve onu bulmak kadar sürdürebilmekte ayrı bir özen gerektirir.

Bu seminerde mutlu aşk, ilişkiler ve evlilik için ipuçlarını hep birlikte bulacağız.

PSİKOLOJİ SOHBETLERİ – 5

GÜÇLÜ İLETİŞİMİN ABC’Sİ- KENDİMİ DOĞRU İFADE EDİYORUM

Beşinci Psikoloji sohbetimiz kendimizi doğru ifade etmek için güçlü iletişim kurmak üzerine konuşacağız. Hayat iletişimden ibarettir. Kendimizi ne kadar doğru ifade edersek o kadar doğru anlaşılmış ve o kadar sağlam ilişkiler kurmuş oluruz. Başkalarıyla olan anlaşmazlıkların temelinde söylenenlerin karşı tarafa ne kadar az ulaşabildiği görülür. Yorum yapmak ve ön yargılı davranmak da iletişimi bozan önemli davranış biçimleridir. Bu seminerde doğru iletişimin kendimizi doğru ifade etmekten ve böylece iyi ilişkiler kurmamızın mümkün olabileceğini konuşacağız.

PSİKOLOJİ SOHBETLERİ – 6

KORKU VE KAYGILARIMLA BAŞA ÇIKIYORUM

Altıncı Psikoloji sohbetimizi korku ve kaygılarımız üzerine konuşacağız. Korku ve kaygı gündelik hayatta sıklıkla karşılaştığımız ve çoğu kez farkında olmadan baş edebildiğimiz pek çok durum içerir. Temelde bizi koruyan duygular olmakla birlikte yüksek oranda hissedilen korku ve kaygı hayatımız üzerinde kolaylıkla egemenlik kurar. Korku kaygıdan farklıdır. Ancak korku veya kaygının bizi ve çevremizi rahatsız etmeye başladığı andan itibaren bu duruma teslim olmadan nasıl başa çıkmamız gerektiğini öğrenmemiz gerekir. Bu seminerde korkularımız ve kaygılarımız üzerine çıkış yollarını konuşacağız.

PSİKOLOJİ SOHBETLERİ – 7

ZAMANIMI YÖNETİYORUM

Yedinci Psikoloji sohbetimizi Zaman Yönetimi konusunda yapacağız. Çağımızda kontrol edilemeyen bir hızda geçen ve yapmak istediklerimizi bir türlü yetiştiremediğimiz yaşamın içinde zaman en kilit kelimedir. Zamanı yönetebilmek zor gibi görünse de belli bir disiplin içinde iş yaşamının, aile yaşamının ve sosyal yaşamın gereklerini yerine getirmek mümkündür. Bunun için zamanın içinde sürüklenmek yerine zamanı yönlendirmek gerekir. Bu seminerde zaman yönetimi ipuçlarını konuşacağız.

PSİKOLOJİ SOHBETLERİ – 8

FARKINDALIĞIMI GELİŞTİRİYORUM

Sekizinci Psikoloji sohbetimizde Farkındalık üzerine konuşacağız. Yaşam bizi sorumluluklar ve zorunluluklar arasında oradan oraya sürüklerken her şeye yetişmeye çalışırız. Tüm bu koşturmaca içinde kim olduğumuz, gerçekte ne istediğimizi ve ruhumuzun bu yoğun telaş içinde ne kadar bunaldığını kimi zaman görmezden geliriz. Oysa yaşadığımız anın içinde olarak yaşamak, kendi kişisel gelişimimiz arttıran ve bize iyi gelen farkındalıkları oluşturan bir süreçtir. Bu seminerde farkındalığımızı nasıl geliştireceğimizi konuşacağız.

PSİKOLOJİ SOHBETLERİ – 9

EDEBİYAT VE PSİKOLOJİ ETKİLEŞİMLERİ

Dokuzuncu Psikoloji sohbetimizde edebiyat ve psikoloji etkileşimi üzerine konuşacağız. Yıllar boyunca iki farklı disiplin olan psikoloji ve edebiyat, aynı zamanda birbirini besleyen bir süreci de birlikte yaratmışlardır. Antik Yunan destanlarından başlamak üzere edebiyat tarihi boyunca yazarlara önderlik yapmış pek çok eser sadece edebiyatı değil aynı zamanda psikolojiyi ve psikolojinin kuramlarının oluşmasında örnekler teşkil etmiştir. Öte yandan psikolojide kullanılan yöntem ve teknikler de edebiyatta yeni akımların doğasına yol açmıştır. Bu seminerde tüm bunlardan yola çıkarak, Psikoloji ve Edebiyat etkileşiminin temelde insan ruhu ve insanlık tarihi üzerinden bize yol gösterdiğini konuşacağız.

 PSIKOLOJI KULUBU 2017-2018 PSIKOLOJI SOHBETLERI PROGRAMI

- Anne ve Babalara Çocukları için Pratik Öneriler

- Öfkemi Yönetiyorum

- Stresimi Yönetiyorum

- Mutlu Evlilik-Aşk ve İlişkiler için İpuçları 

- Güçlü iletişimin ABC 'si - Kendimi Doğru İfade Ediyorum

- Korku ve Kaygılarımla Başa Çıkıyorum

- Zamanımı Yönetiyorum

- Farkındalığımı Geliştiriyorum

- Edebiyat ve Psikoloji Etkileşimleri

ŞULE ŞAHİN HAKKINDA

ODTÜ Psikoloji Bölümü mezunudur. Ankara Numune Hastanesi Psikiyatri Bölümünde Psikolog olarak başladığı mesleki yaşamına IK, Eğitim ve Finans alanlarındaki çalışmalarıyla devam etmiş ve uzun yıllar yöneticilik yapmıştır. Türk Psikologlar Derneği Genel Müdürlüğü görevinden sonra Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Psikoloji Bölümünde ve diger universitelerde ogretim gorevlisi olarak; Klinik Psikolojide Terapötik Gözlem ve Görüşme Teknikleri, Psikoterapide Edebi Analizlerle Psikopataloji derslerini vermis ve AB/Dunya Bankasi Projelerinde Toplumsal Cinsiyet Eşitliği, Şiddet ve Kadınların Psikolojik yönden güçlendirilmesi konularında Gender Expert olarak çalışmıştır.

Şule Şahin, Aile Danışmanlığı, EMDR Terapistligi ve Avrupa Psikoterapi Derneğinin (EAP) akredite edilmiş kurumsal üyesi olarak faaliyet gösteren İstanbul Psikodrama –Uluslararası Z. MORENO Enstitüsü'nde, Psikodrama Eğitimlerini almış olup çalışmalarını bu alanlarda, Psikodrama Terapisti olarak Psikodrama Yaşantı Gruplarını yöneterek, EMDR terapisti olarak, Bireysel - Aile -Evlilik Danışmanlığı alanlarında sürdürmekte ve çeşitli kurumlarda kurumsal ve bireysel kocluk ve eğitimler vererek devam ettirmektedir.

Şule Şahin meslek yaşamı boyunca Profesyonel Kariyer ve Yasam Koçlugu alanlarında da uzmanlaşmış olup ayrıca Borderline Vak’alarda Psikanalitik Psikoterapi, Kuşaklararası Aktarımın Terapi Sürecindeki Rolü ve Etkileri, Kuşaklararası Aktarım ve Psikodrama, İşimiz İnsan, İletişim ve Etkili Yaşam, Psikoterapi Seansları Yürütme Programı ve Psikodramada Temel Teknikler, Grup Terapisinde Terapötik Faktörler, Rol Kuramı ve Psikopatalojik Bozukluklar, Psikanalitik Psikoterapi kapsamında Yas Terapisi, Psikoterapilere Psikanalitik Bakış açısı ve Kültürel Kontekst içinde Psikoterapi,Psikoterapi Sürecinde Psikiyatrik Tanı istenmesi ve KonsültasyonHipnoz-Eft Tekniklerinin Terapi Sürecinde kullanımı, Zaman Yönetimi gibi çok sayıda psikoterapi ve kişisel gelişim eğitimini başarıyla tamamlamıştır.

ODTÜ Mezunları Derneği bünyesinde kurduğu Psikoloji Atölyesi, Uygulamalı Yazın Atölyesi ve Roman İnceleme seminerlerini kapsayan Edebiyat Kulübü’nü 500’ü aşkın aktif üyesi ile birlikte 11 yıldan beri yürütmekte olup ayrıca ODTÜ Mezunları Derneği bünyesinde her ay basılmakta olan “ODTÜ’lüler Bülteni” Yayın Kurulu’nda editör ve yazar olarak çalışmaktadır.

Şule Şahin’in psikolojik bir altyapı içinde yazdigi “Psikolojik Polisiye Romanlar Üçlemesi”nin ilk romanı olan Kopmuş İp 2005 yılında, serinin ikinci kitabı olan Kocama Tuzak Kurdum isimli romanı 2008 yılında ve üçlemenin son kitabı olan Kırmızı Kadifenin Sırrı 2012 yılında yayınlanmıştır.

 

Değerli Gezgin Dostlarımız,

 

Uzun sürmüş bir yaz ayrılığından sonra yeni dönemde de ODTÜ’lü gezginler gezip gördüğü yerlere dair izlenimlerini paylaşmak üzere Gezi Kulübü’nün aylık toplantılarında bir araya gelecek... Gezgin arkadaşlarımızın sunumlarında yalnızca ülkemizin çeşitli yörelerini değil aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki kentleri, ülke ve insanlarını da daha yakından tanıma olanağı bulacağız… Yeni dönemde, bugüne değin yazdıklarıyla, sunumlarıyla, söyleşileriyle ülkemizde gezi kültürünün gelişmesine katkıda bulunmuş gezginlerimizi Gezi Kulübümüze davet edip onlarla keyifli söyleşiler yapmayı arzuluyoruz…

Kulüp üyelerimiz bugüne değin Kosta Rika, Küba, Güney Afrika, Hindistan, Singapur, Malezya, Tayland, Ortaçağ İspanya’sı, Diyarbakır, Çin, Paris, Ankara’nın yitik mekânları, İznik, Barcelona, Patagonya, Kudüs, Budapeşte, Papua Yeni Gine, Vanuatu, Mozambik, Kolombiya ve Nepal’den Yerel Müzik ve Dans Festivalleri, Miniatur Wunderland (Hamburg’daki Model Tren Müzesi), Ülkemizin Kültür Rotaları (Kültür Rotaları Derneği sunumu) gibi birbirinden ilginç sunumlar gerçekleştirdi…


Yeni dönemde, gezi kültürünün geliştirilip yaygınlaştırılmasına yönelik çalışmalarımızda, keyifli yolculuklarımızda sizleri de gezginlerin buluşma adresi Gezi Kulübü'nde görmek isteriz... Yeni dönemin ilk tanışma toplantısı 25 Ekim 2017 Çarşamba akşamı saat 19.30’ da.Toplantılarımız her zaman olduğu gibi her ayın üçüncü Çarşamba akşamı…Güzel bir dönem olması dileğiyle…

Saygılarımızla,

ODTÜ Mezunları Derneği

37. İstanbul Maratonu’na sayılı günler kaldı. ODTÜ Mezunları Derneği formalarımızla Asya'dan Avrupa'ya hep birlikte geçeceğiz; kimilerimiz koşacak, kimilerimiz yürüyecek. Boğaz manzarasını seyreden, fotoğraf çektiren üyelerimizin yanında, kendilerinin limitlerini zorlayarak koşacak üyelerimiz de olacak. Peki, koşarken nelere dikkat etmeliyiz, koşuya nasıl hazırlanmalıyız, nasıl beslenmeliyiz? Bu ve bunun gibi birçok soruya cevap almak isteyen tüm üyelerimizi etkinliğimize bekliyoruz.
Saygılarımızla
ODTÜ Mezunları Derneği

10 Ekim 2015’de, Ülkenin dört bir yanından “barış” için gelen binlerce kişi, Ankara Tren Garı’nda gerçekleştirilen bombalı saldırı sonucunda, Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en kanlı katliamlarından birisini yaşadı; 102 barış gönüllüsünü yitirdik, yüzlercesi de yaralandı.

Hiç tükenmeyen umudumuzla yüzyıllardır bu topraklarda birlikte yaşadığımız gibi yaşamaya devam edecek, bütün farklılıklarımızla emekten, özgürlükten yana bir başka dünyanın mümkün olduğu inancımızla ve ısrarla “barış” demeye devam edeceğiz.

Yitirdiğimiz barış sevdalılarının anıları önünde saygıyla eğiliyoruz.

Unutmadık, unutturmayacağız….

ODTÜ Mezunları Derneği

10 Ekim Katliamı 2. Yılı Anma Programı
(DİSK, KESK, TMMOB, TTB ve 10 Ekim Barış ve Dayanışma Derneği)

8 Ekim 2017 Pazar Günü
Saat 11.30 Mezarlık Anması - Karşıyaka Mezarlığı
(Saat 11.00'de Kurtuluş Parkından araç kaldırılacaktır)

9 Ekim 2017 Pazartesi Günü
Saat 18.00 Anma Gecesi
Çağdaş Sanatlar Merkezi

Üyelerimize verdiğimiz hizmetlere bir yenisini daha katıyoruz. Özel Kick Boks derslerimizden yararlanmak istiyorsanız lütfen iletişime geçiniz. 
Tel: 0 530 610 64 34 
 
ODTÜ MEZUNLARI DERNEĞİ
SPOR MERKEZİ
 
 
KİCK BOKS’UN FAYDALARI
 
- Tüm vücut kaslarını çalıştırır.
- Aerobik özelliği yüksektir ve yüksek kalori harcatır.
- Günün stresinden kurtulmak için birebir bir özelliğe sahiptir.
- Koordinasyonu geliştirir. Özellikle el - göz - ayak koordinasyonunu ve uyumunu geliştirir.
- Endorfin hormonun salgılanmasına yardımcı olur. Bu sayede kişi efor sarfederken mutlu olur
- El bileklerinize ve ayak bileklerinize ekstra ağırlık takarak uygulama şansınız var. Bu tip bir antrenmanda, hem kardiyo hem de güç çalışması yapabilirsiniz.
- Efor sarf ederken, kalp atım hızını yükseltir, vücuda hem daha fazla oksijen girer hem de yüksek oranda terleme meydana gelir. Bununla birlikte vücuttan toksinlerin atılması daha fazla olur.
- Hızlı düşünme kapasitesini geliştirir. Bu sayede, ne zaman atak yapılması gerektiği ve nasıl defans yapılacağını geliştirebilirsiniz.

Sayın Üyemiz,

Derneğimiz Vişnelik Tesisi 12-13-14-15 Ekim 2017 tarihlerinde büyük bir Rock müzik şölenine ev sahipliği yapacaktır.

Şebnem Ferah’tan Manga’ya; Teoman’dan Athena’ya; Selda Bağcan'dan Mor ve Ötesi'ne yıldızlar karması Rock müzik severlere unutulmaz bir festival deneyimi yaşatacak. Gerçekleştirilecek olan bu etkinlikten dolayı Otoparkımız 4 (dört) gün boyunca kullanıma kapalı olacaktır.

Saygılarımızla,

ODTÜ Mezunları Derneği

******************************
1540. Sokak No: 58 100. Yıl ANKARA
Tel: 0312 286 79 79
Faks: 0312 287 75 00
e-posta: 
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
internet: 
http://www.odtumd.org.tr

Sayın Üyemiz,

ODTÜ Mezunları Derneği Koleksiyon Kulübünün düzenlediği 3 Ekim 2017 Salı akşamı Derneğimizde açılacak Tamamlanamamış Mucize –Köy Enstitüleri“ sergisi,“İsmail Hakkı Tonguç Belgeliği Vakfı“ hakkında Işık Kansu ile  Söyleşi, 28 Ekim Cumartesi günü Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezinde “Tamamlanamamış Mucize, Köy Enstitüleri“ konulu panel ve ODTÜ Türk Halk Bilimleri Topluluğunun“Ham Meyvayı Kopardılar Dalından“ folklor gösterisi etkinliklerine siz değerli üyelerimizin katılımını bekler, saygılar sunarız.

ODTÜ Mezunları Derneği

Page 1 of 15